İletişim Bilgileri

KARACA TEKNİK

Güvenilir Şirket
  • Yetkili Kişi: Doğan Can/Makina Mühendisi & Özkan Kara/İklimlendirme Teknikeri
  • Telefon numarası: +90 (326) 618-01-12, 554 701 19 80
  • MSN: karaca_teknik@hotmail.com
  • Adres: ÇAY MH. NAMIK KEMAL CD. FUAT PAYAS APT. ZEMİN KAT NO:8, İskenderun, Hatay, 31200, Türkiye

Çalışma Saatleri

Temsilciliklerimiz

Sitedeki güncellemeler

SEYYAR HAVA TEMİZLEME CİHAZLARI

SEYYAR HAVA TEMİZLEME CİHAZLARI

27.12.2012

SEYYAR HAVA TEMİZLEME CİHAZLARI

Sağlığımızı tehdit eden en büyük sorun yaşam alanlarımızda ki kirli havadır. Dönemsel olarak çiçek tozları ve ince tozlar da sağlığımızı tehdit eden faktörlerdir. Bunun sonucu ise sağlıksız bir ortamdır. Tabii bu sağlıksız durum, sigara dumanı evcil hayvan tüyleri ve cilt kepekleri ile daha da artmaktadır. Her tür odada ev tozu uyuz böcekleri, toz parçacıkları, bakteriler ve diğer alerjik etkisi olan maddeler bulunmaktadır. Eğer astım hastası iseniz veya havada uçuşan herhangi bir maddeye karşı alerjiniz varsa hava temizleme cihazı kaçınılmaz bir ihtiyaçtır.Kirli bir ortam strese, baş ağrısına ve genel olarak kendinizi iyi hissetmemenize sebep oluyor. Bir evin ihtiyacı temiz ve sağlıklı bir havadır. Yeterli derecede yapılan havalandırma, problemlerin büyük bir kısmını önleyebilir. Fakat bunu yapmak maalesef her zaman mümkün olmuyor. Şehir hayatı ve yoğun trafiği olan semtleri düşününüz, orada yapılacak olan havalandırma çözüm sunacağı yerde çok daha fazla kirliliğe yol açabilir. Zibro hava temizleme cihazı bu soruna mükemmel bir çözüm sunar; havayı temizler ve iyonların doğal dengesini tekrar yerine getirerek size canlılık verir. Hava temizleme cihazlarımız herkesin bütçesine uygundur, kullanımı kolay ve 2 yıllık bir garanti süresi ile birlikte teslim edilirler.

Negatif iyonların pozitif etkileri
Zibro hava temizleme cihazları havadaki sağlıksız elementleri temizler ve pozitif elementlerle dengeler. Bu kulağa olanaksız gibi geliyor, fakat biz burada gerçekten aletin ürettiği negatif iyonlardan bahsediyoruz. Bunlar doğada yeterli miktarda mevcuttur, fakat iç mekanlarda bunlardan çok az bulunur. Bu birçok durumda baş ağrısına, baş dönmesine ve konsantrasyon bozukluklarına sebep olur. Hava temizleme cihazlarımız iyonların doğal dengesinin tekrar yerine getirilmesinde yardımcı olur, böylelikle havanın canlılığını arttırır ve kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlar.

A 40 başka neleri yapabilir?
Zibro iki model sunuyor. Özellikle küçük mekanlar için uygun olan tüm temel fonksiyonlara sahip bir cihaz olan A20 ve A 40 modelleri . Buna ek olarak daha büyük kapasiteler için ve tanımlanan fonksiyonlara dahil olarak, bu alet bir kumanda ve detaylı bir önyüz tasarımı ile donatılmıştır. Mekandaki çiçek tozu, toz ve koku seviyesi için üç tane göstergesi vardır. Buna dair bilgiler, üç tane tamamen doğru çalışan sensörler tarafından toplanır. Özel bir programın aktive edilmesiyle çiçek tozlarının ve sigara dumanın giderilmesi, Zibro A 40’ın temizleme kapasitesini daha da yükseltir. Her iki Zibro hava temizleme aleti de çok az elektrik tüketir. Filtreleri çok basit bir şekilde temizlenir ve değiştirilebilir.

Önceki makaleler
İklimlendirme
İklimlendirme

20.10.2012

İklimlendirme ve Tarihçesi